Zaznacz stronę

netInternet to dziś kanał komunikacji, transakcji, promocji. Ma przewagę nad innymi mediami poprzez nieograniczony zasięg, dostęp 24h/dobę, niższe koszty.

Internet tworzy wartość dodaną, każdy może w nim zamieścić swoje poglądy, zdjęcia, filmiki itp. pozostając przy tym anonimowym bądź nie (do wyboru).

internet to miejsce gdzie informacja powinna być wolna. Internet jest medium, które bez irytacji że strony użytkownika jest w stanie dostać info na temat zachowań i działań konsumentów. Pierwsze wyniki są widoczne już po zaindeksowaniu strony. Mamy informacje o ilości odsłon, liczbie odwiedzających, czasie na stronie itp.

Internet precyzyjnie może dotrzeć do konkretnej grupy konsumentów. Narzędzie to daje możliwość interakcji z klientem i wpływać na współtworzenie wartości przez klientów.

Może sprawić, że konsument staje się prosumentem – aktywnym konsumentem. Prosument zna produkt bardzo dobrze i ma wyrobione o nim zdanie. Swoje opinie zamieszcza na blogu, forum edukując w ten sposób innych. Każdy z nas może mieć wpływ na rozwój wirtualnego świata.